Muğla'da fizyoterapi ve rehabilitasyon

Fzt. Kamile Erdem

Aydınlatma Metni, Yasal Bildirim & Koşullar

Kamile Erdem’e ait olan web sitesine hoş geldiniz. Bu web sitesi ziyaretçilerin hizmetine aşağıdaki Site Kullanım Hüküm ve Şartları (“Kullanım Koşulları”) çerçevesinde sunulmaktadır. Bu Siteden yararlanırken Kullanım Koşullarını kabul etmiş sayılırsınız, Kullanım Koşullarını kabul etmediğiniz takdirde Siteyi kullanmamanız önerilir.

1 – Kişisel veriler

KVKK kapsamında Özel Nitelikli Kişisel Veri olarak değerlendirilen sağlık verileriniz olmak üzere, kişisel ve özel nitelikli kişisel verileriniz internet sitemize gönderdiğiniz ve/veya girdiğiniz verileriniz, IP adresi, çerez ve sair kişisel verileriniz dahil (“Kişisel Veri/Özel Nitelikli Kişisel Veri”) kapsamındaki hiçbir kişisel veriniz işlenmeyecek ve kişi/kurum/kuruluşlara aktarılmayacaktır.

2 – Site içeriğinin kullanılması

Site içeriğini aşağıdaki koşullar çerçevesinde görüntüleyebilirsiniz: (a) içerik yalnızca bilgi amaçları doğrultusunda kullanılabilir ve (b) içerik üzerinde hiçbir şekilde değişiklik veya düzenleme yapılamaz. Site içeriği yeniden yayınlanamaz, dağıtılamaz, türevsel çalışmaların hazırlanmasında kullanılamaz veya burada açıkça izin verilen şekiller dışında hiçbir şekilde kullanılamaz.
Web sitesinde yer alan hiçbir ticari marka, logo veya mülkiyete haiz diğer bilgileri (görüntü, metin, sayfa şablon veya formları da dahil olmak üzere) site sahibi tarafından açıkça izin verilen haller dışında hiçbir kullanım için adapte edilemez veya sözkonusu teknikler araclığıyla yarar sağlanılamaz. Copyright 2023 “www.kamileerdem.com” Her Hakkı Saklıdır. İnternet sitesinde bulunan metin, görüntü, grafik, ses dosyaları, animasyon dosyaları, video dosyaları ve düzenlemeleri tamamen Telif Hakkı ve diğer fikri mülkiyet hakkı korumalarına konudur. Söz konusu materyal ticari kullanım veya dağıtım amacıyla kopyalanamayacağı gibi, değiştirilemez ve diğer web sitelerine gönderilemez.

3 – Teminat veya Taahhütsüzlük

Kullanıcıların tamamı, siteyi yalnızca hukuka uygun ve şahsi amaçlarla kullanacaklarını ve üçüncü kişinin haklarına tecavüz teşkil edecek nitelikteki herhangi bir faaliyette bulunmayacağını taahhüt eder. Site dâhilinde yaptıkları işlem ve eylemlerindeki, hukuki ve cezai sorumlulukları kendilerine aittir. İşbu iş ve eylemler sebebiyle, üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri zararlardan dolayı Kamile Erdem’in doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir sorumluluğu yoktur. Site üzerindeki bilgiler Kamile Erdem tarafından “olduğu gibi”, hiçbir zımni garanti, belirli bir amaca uygunluk veya ihlalsizlik taahhütleri de dahil olmak (ancak bunlarla sınırlı kalmamak) üzere, herhangi bir ima veya kati teminatta bulunulmaksızın sağlanmıştır. Sağlanan bilgilerin doğru olduğuna inanılmakla beraber, hata veya eksiklikler bulunabilir. Bu websitesi aracılığıyla yalnızca sağlık, evde bakım ve fizyoterapi gibi alanlarda toplumun işine yarayacak bilgiye erişim sağlanmaktadır. Yazı, görsel ve paylaşımlar sağlık hizmetlerine ulaşım hususunda okuyucuyu bilgilendirme ve deneyim paylaşımı amacıyla hazırlanmıştır. Bu websitesi aracılığıyla tıbbi, ticari veya profesyonel hizmet önerileri, ürün, hizmet veya ücretli içerik sunulmamaktadır/satışı yapılmamaktadır. Web sitesi ve/veya web sitesindeki içerik ile ilgili olarak doğruluk, hatasızlık ve/veya ihlal etmeme durumu bakımından, web sitesindeki bilgilerin veya içeriğin kullanımından doğacak sonuçlar konusunda açık veya zımni hiçbir taahhüt veya beyanda bulunulmamaktadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button